Centrum Jana Pawła II - Nie lękajcie się! :: Aktualności
Wizyta metropolity krakowskiego na terenie budowy papieskiego Centrum PDF Drukuj Email
wtorek, 23 maja 2017 11:47

Wczoraj abp Marek Jędraszewski kolejny raz przybył do papieskiego Sanktuarium, by celebrować Mszę św. przy relikwiach św. Jana Pawła II. Przy okazji metropolita krakowski spotkał się z pracownikami biura administracyjnego papieskiego Centrum oraz udał się na miejsce budowy muzeum i domu duszpasterskiego, w którym nadal trwają prace wykończeniowe.

Więcej…
 
Metropolita krakowski przewodniczył Archidiecezjalnemu nabożeństwu ku czci św. Jana Pawła II PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 maja 2017 23:20

Archidiecezjalne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II odbyło się dzisiaj w papieskim sanktuarium na Białych Morzach. Uroczystości przewodniczył abp Marek Jędraszewski. W homilii metropolita krakowski nawiązując do Ewangelii św. Jana, powiedział, że Jezus przybity do krzyża prosił swego Ojca, aby przebaczył ludziom ich grzechy.

Więcej…
 
Festyn i koncerty z okazji urodzin świętego PDF Drukuj Email
niedziela, 21 maja 2017 19:58

Z okazji 97. urodzin św. Jana Pawła II, w dzień rocznicy kard. Stanisław Dziwisz odprawił uroczystą Mszę św. przy relikwiach świętego. "Dzisiaj uwaga naszego umysłu i serca koncentruje się na osobie i dokonaniach świętego Jana Pawła II w rocznicę jego urodzin. Nie ulega wątpliwości, że okazał się on opatrznościowym darem dla współczesnego Kościoła i świata" - mówił o św. Janie Pawle Wielkim jego osobisty sekretarz.

Więcej…
 
97 lat temu urodził się Karol Wojtyła - papież Jan Paweł Wielki PDF Drukuj Email
czwartek, 18 maja 2017 04:55

Kardynał Stanisław Dziwisz: "Na naszej polskiej ziemi przyszedł na świat człowiek, którego życie okazało się wyjątkowym darem dla Kościoła i całego świata. Temu człowiekowi było na imię Karol. Karol Wojtyła.
Od 16 października 1978 roku Karol Wojtyła przybrał nowe imię Jana Pawła II".

Więcej…
 
Kard. Dziwisz: "Jan Paweł II był wizjonerem" PDF Drukuj Email
środa, 17 maja 2017 14:44

Jan Paweł II miał wizję przyszłości. Rozumiał i czuł, co się będzie działo na świecie, zwłaszcza w stosunku do Europy – powiedział 17 maja w Krakowie Jaś Gawroński. Dziennikarz, który przeprowadził wyjątkowe,  polityczne wywiady z polskim papieżem, podkreślił to podczas spotkania z dziennikarzami w Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!”.

Więcej…
 
Zapraszamy na urodziny św. Jana Pawła Wielkiego PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 maja 2017 10:57

Kustosz papieskiego Sanktuarium na Białych Morzach serdecznie zaprasza na Mszę Św. w rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, która zostanie odprawiona przez ks. kardynała Stanisława Dziwisza w kaplicy kapłańskiej w dniu 18 maja o godz. 8.00.

Więcej…
 
Kard. Dziwisz o zamachu na Jana Pawła II: "Byłem przy tym i była to chyba najbardziej dramatyczna chwila w moim życiu". PDF Drukuj Email
niedziela, 14 maja 2017 22:49

Objawienia Matki Bożej w Fatimie wpływały i nadal wpływają na świadomość Kościoła – powiedział kard. Stanisław Dziwisz podczas uroczystości koronacji figury Matki Bożej Fatimskiej w parafii Narodzenia NMP w podkrakowskich Zielonkach. Ówczesny sekretarz świętego papieża podczas Mszy św. wspominał chwile zamachu na Placu św. Piotra.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 210

Zapowiedzi

Brak
Zobacz wszystkie

Polecamy

POLECAMY

Wspierają nas


Kontakt

Centrum Jana Pawła II
ul. Kanonicza 18
31-002 Kraków

centrum@janpawel2.pl

+48 12 429 64 71
+48 12 429 65 71
509 820 102

konta bankowe

Polecane książki

Copyright 2010 © Centrum Jana Pawła II
Design by CHABER