Strona Główna Centrum Historia Juwenalia Kalwaryjskie 2014
Juwenalia Kalwaryjskie 2014 PDF Drukuj Email

Kalwaryjskie Dni Młodzieży to nietypowe Juwenalia. Już po raz trzeci, w dniach 11-13 sierpnia odbędzie się w Kalwarii Zebrzydowskiej Święto Młodych! Oprócz koncertów nie zabraknie też wartościowych spotkań.

Wstęp na koncerty i inne atrakcje jest bezpłatny.


Juwenalia są organizowane przez Klasztor oo. Bernardynów w Kalwarii oraz Franciszkańską Młodzież Oazową. Spotkanie ma charakter ogólnopolski. Juwenalia potrwają w okresie 11-13 sierpnia 2014 r.

Kalwaryjskie Dni Młodzieży obszarem obejmą cały kompleks Dróżek Kalwaryjskich. Spotkanie to ma na celu stworzenie społeczności, którzy chcą prezentować dobre wartości w świecie i dobrze się bawić.

Plan przewiduje Eucharystie, adoracje, konferencje, oraz spotkania w grupach i koncerty zespołów z Europy i Afryki.

Wystąpią m.in.: Ugandan Dancers Band - kwartet taneczno-bębniarski reprezentujący Czechy i Ugandę, a także zespół "Blue Flowers" z włoskiego miasteczka Paliano oraz debiutujący przed rokiem kalwaryjski zespół "Coś Dobrego".

We wtorek na scenie zaprezentują się wykonawcy muzyki chrześcijańskiej: Rektor kalwaryjskiego WSD o. Roland z zespołem Seven Sounds oraz zespół "Drogowskaz" działający przy klasztorze w Leżajsku.

Po środowym świadectwie życia Patrycji Hurlak, koncert finałowy wykona Soul'n'Voices, prezentując utwory jazzowe i gospelowe w aranżacjach dyrygenta - Mateusza Pitali.


Potrzebujesz informacji ?
Wejdź na www.juwenaliakalwaryjskie.eu - tam dostępny jest plan i biografie zespołów, oraz wiadomości dotyczące noclegów i posiłków.Zapraszają oo. Bernardyni z klasztoru w Kalwarii Zebrzydowskiej, Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej.


Honorowy patronat nad Juwenaliami objął ks. kard. Stanisław Dziwisz.

 

 

Wspierają nas


Kontakt

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"
ul. Totus Tuus 34
30-610 Kraków

centrum@janpawel2.pl

+48 12 257 53 06
509 820 102

konta bankowe

Polecane książki

Copyright 2010 © Centrum Jana Pawła II
Design by CHABER