Strona Główna Centrum ,,Przemień nas Panie, uczyń cud jak dawniej w Kanie!"
,,Przemień nas Panie, uczyń cud jak dawniej w Kanie!" PDF Drukuj Email
środa, 15 lutego 2012 09:12

Jan Paweł II w czasie całego pontyfikatu otaczał dzieci szczególną troską i miłością. Papież był niestrudzonym orędownikiem świętości życia. Nawoływał, aby poświęcić dzieciom więcej uwagi, rozwijać ich zainteresowania i talenty.

Z myślą o najmłodszych w sobotę, 11 lutego br. Centrum Jana Pawła II ,,Nie lękajcie się!" zorganizowało po raz pierwszy zabawę taneczną. W rytmie znanej pieśni lednickiej pt. ,,Przemień nas Panie, uczyń cud jak dawniej w Kanie", ks. Bogusław Seweryn rozpoczął imprezę dla dzieci, które uczęszczały na niedzielne Eucharystie do Sanktuarium Błogosławionego Jana Pawła II w Krakowie.


Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do ks. Bogusława Seweryna za twórcze prowadzenie zabawy. Składamy serdeczne podziękowanie Wodzirejowi Magdalenie Nawojowskiej, DJ Mateuszowi Szostakowi oraz Kindze Cholewie i Joannie Łotak za zaangażowanie i profesjonalne wsparcie tego wydarzenia.

 


Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za obecność !

Wasze wysiłki i troski zawierzamy Błogosławionemu Janowi Pawłowi II.


Musicie czynić wszystko, ażeby Bóg był obecny i czczony w waszych rodzinach.
Nie zapominajcie o wspólnej modlitwie codziennej, zwłaszcza wieczornej; o świętowaniu niedzieli i uczestniczeniu we Mszy św. niedzielnej. Jesteście dla swoich dzieci pierwszymi nauczycielami modlitwy i cnót chrześcijańskich i nikt was w tym nie może zastąpić. Zachowujcie religijne zwyczaje i pielęgnujcie tradycję chrześcijańską, uczcie wasze dzieci szacunku dla każdego człowieka. Niech waszym największym pragnieniem będzie wychowanie młodego pokolenia w łączności z Chrystusem i Kościołem. Tylko w ten sposób dochowacie wierności waszemu powołaniu rodzicielskiemu i potrzebom duchowym waszych dzieci.

/Jan Paweł II, Łowicz - czerwiec 1999 r./

 

Od niedzieli, 4 marca br. zapraszamy na Mszę św. dla dzieci
sprawowaną o godz. 11:15 w Kościele Relikwii.

VIDEO ZAPROSZENIE NA MSZE ŚW. DLA DZIECI


 

Na kolejne dni wypoczynku życzymy dzieciom dobrej zabawy
i bezpiecznych ferii !

 

Wspierają nas


Kontakt

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"
ul. Totus Tuus 34
30-610 Kraków

centrum@janpawel2.pl

+48 12 257 53 06
509 820 102

konta bankowe

Polecane książki

Copyright 2010 © Centrum Jana Pawła II
Design by CHABER