Strona Główna Centrum Zaproszenie na kurs "Nowe Życie z Bogiem"
Zaproszenie na kurs "Nowe Życie z Bogiem" PDF Drukuj Email
czwartek, 12 stycznia 2012 07:39

Możesz poznać Boga, jakiego dotąd nie znałeś. Możesz też odnowić swoją więź z Nim poprzez osobiste spotkanie i odkryć Go jako Źródło swego życia.


W dniach 24-26 lutego br. Szkoła Nowej Ewangelizacji "Sursum Corda" działająca przy Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!" zaprasza na weekendowe spotkanie ewangelizacyjne do Kasinki Małej. Kurs "Nowe życie z Bogiem" jest okazją do doświadczenia Bożej Miłości i pierwszym krokiem na drodze do skutecznego głoszenia Ewangelii.


Szkoła Nowej Ewangelizacji
jest propozycją duszpasterską propagującą plan pastoralny dla Nowej Ewangelizacji „Redemptoris missio” oparty na modlitwie i formacji. Wspólnota istnieje od kilku lat. W 2010 r. została oficjalnie erygowana przez Metropolitę krakowskiego ks. kard. Stanisława Dziwisza. U początków swego istnienia gromadziła głównie przedstawicieli trzech stowarzyszeń młodzieżowych: Ruchu Apostolstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej, Ruchu Światło-Życie, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, a także osoby nienależące do żadnego stowarzyszenia.Wspólnota realizuje swoje cele przede wszystkim poprzez spotkania o charakterze formacyjno-modlitewnym.


Kurs "Nowe życie z Bogiem"
jest podstawowym kursem Szkoły Nowej Ewangelizacji. Od kilku lat kurs ten jest obowiązkowym elementem studium animatora Ruchu Apostolstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe.


Koszt kursu to 50 zł.

Dodatkowe informacje i zapisy w biurze Ruchu Apostolstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej na ul. Wiślnej 12/7 w Krakowie.
Tel./fax (12)628-82-29
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Źródło: http://www.sne.diecezja.pl/

 

Wspierają nas


Kontakt

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"
ul. Totus Tuus 34
30-610 Kraków

centrum@janpawel2.pl

+48 12 257 53 06
509 820 102

konta bankowe

Polecane książki

Copyright 2010 © Centrum Jana Pawła II
Design by CHABER