Strona Główna Centrum Modlimy się za Kraków i jego mieszkańców
Modlimy się za Kraków i jego mieszkańców PDF Drukuj Email
niedziela, 17 czerwca 2012 21:00

Sekretariat ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej serdecznie zaprasza w sobotę, 30 czerwca do Sanktuarium Błogosławionego Jana Pawła II na uroczystą Mszę św. o godz. 17:00 sprawowaną w intencji październikowej ewangelizacji Krakowa. W programie: Adoracja Najświętszego Sakramentu, Różaniec z rozważaniem Słowa Bożego, modlitwa za miasto oraz modlitwa uwielbienia. Spotkanie modlitewne poprowadzi Katolicka Wspólnota Przymierza Rodzin MAMRE. Zakończenie jest planowane ok. godz. 20:00.
Przyjdź i zaproś innych na wspólną modlitwę, aby Kraków był rzeczywiście miastem Boga, a wszyscy jego mieszkańcy doświadczali Bożej Miłości !

Kraków - miasto 150 Kościołów, kryjące relikwie wielu świętych i błogosławionych, perełka dziedzictwa kultury chrześcijańskiej, miasto uniwersytetów, zabytków a nade wszystko miasto bliskie sercu Ojca Świętego, gdzie jak sam wspominał wszystko się zaczęło: studia, teatr, kapłaństwo. Otoczmy żarliwą modlitwą nasze miasto i jego mieszkańców, tak jak wierny był modlitwie za nas i naszą Ojczyznę nasz Ukochany Jan Paweł II.

"Kraków od najmłodszych lat mojego życia, od lat dziecięcych jeszcze, był dla mnie szczególną syntezą wszystkiego, co polskie i chrześcijańskie.
Zawsze mówił mi o wielkiej przeszłości mojej Ojczyzny.
Zawsze najpełniej wyrażał jej dzieje".
/Jan Paweł II, Kraków, 6 czerwca 1979 r./

 

Wspierają nas


Kontakt

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"
ul. Totus Tuus 34
30-610 Kraków

centrum@janpawel2.pl

+48 12 257 53 06
509 820 102

konta bankowe

Polecane książki

Copyright 2010 © Centrum Jana Pawła II
Design by CHABER